Werk

Je bent nooit te oud om te solliciteren

Financieele Dagblad, 12 november 2011

foto_soll_50_plusSolliciteren boven de 50 vergt moed. Na de vijftigste afwijzing begint het te knagen. Discriminatie? Of is er meer aan de hand? PDF 1 PDF 2

 

Verplicht nummertje: het functioneringsgesprek

Intermediair, 8 februari 2008

Waarom loopt het jaarlijkse functioneringsgesprek zo vaak op een teleurstelling uit? En hoe zorg je dat het dit jaar anders gaat?

   

De terreur van het ochtendhumeur

Intermediair, 24 september 2006

Ze verschijnen ’s ochtends als zombies op het werk, houden zich op de been met koffie en presteren de eerste uren vrijwel niets. Voor heel wat mensen is een ochtendhumeur een serieus probleem, maar gelukkig is er wel wat aan te doen.

   

Sla erop!

Intermediair, 30 augustus 2005

Ruzie op het werk hoeft niet erg te zijn. Juist de angst voor conflicten zorgt ervoor dat ze zo vaak uit de hand lopen.

   

Onder je niveau?

Intermediair Gids Multicultureel Talent, 2007

Werken onder je niveau: wie ook maar een beetje ambitie heeft, wordt er ongelukkig van. Hoe vind je een baan die past bij je talenten en ambitie?

   

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL